<


Mededelingen Senioren

Vandaag 23 november alle trainingen AFGELAST behalve selectie en VR1

Inzet -seizoen 201718_afbeelding2

Hierbij de (voorlopige) indeling van de dames en heren seniorenteams voor het seizoen 2017-2018.

Download: Elftal indeling Festilent Heren 1-2-3-4-5 seizoen 2017-2018   Nieuwste Versie!!

Download: Elftal indeling Festilent Heren  6-7-8-9 seizoen 2017-2018     Nieuwste Versie!!


Hierbij de indeling van de competities van de dames en heren seniorenteams voor het seizoen 2017-2018.

Download: Indeling senioren en dames KNVB seizoen 2017-2018   Nieuwste Versie!!


Hierbij de indeling van het bekertoernooi van de dames en heren seniorenteams voor het seizoen 2017-2018.


INDELING FESTILENT 1, SEIZOEN 2017-2018
Team Aanvangstijd Locatie
Avesteyn 1 14:30 Sportpark Avesteyn, Steen- en Stokstraat 6, 5473 RN Heeswijk-Dinther
Cito 1 14:30 Sportpark De Rooijen, Kloosterstraat 13, 5394 AB Oss
FC de Rakt 1 14:30 Sportpark Moleneind, Aalstweg 7, 5401 ZR Uden
FC Schadewijk 1 14:30 Sportpark De Neervelden, Scheldestraat 31, 5347 JC Oss
FC Uden 1 14:30 Sportpark De Vlasakker, Artillerieweg 1, 5403PB Uden
Festilent 1 14:30 Sportpark De Bundel, Boekelsedijk 3, 5411NW Zeeland
Maliskamp 1 14:00 Sportpark Maliskamp, Jos de Letterlaan 11, 5248 NX Rosmalen
NLC'03 1 14:30 Sportpark De Akkeren, Valkseweg 17, 5397 AP Lith
Nulandia 1 14:30 Sportpark Duin en Dael, Duyn en Daelseweg 12, 5391 EE Nuland
RKKSV 1 14:00 Sportpark Eikenhage, Kruisstraat 13A, 5243 RD Rosmalen 
SCMH 1 14:30 Sportpark Spoorzicht, Meester Scheldelerstraat 12, 5464 RD Veghel
Vorstenbosse Boys 1 14:30 Sportpark De Bergakkers, Binnenveld 57, 5476 LZ Vorstenbosch
VOW 1 14:30 Sportpark De Vonders te Zijtaart, De Bresser 27-29, 5465 PW Veghel
WEC 1 14:30 Sportpark De Glorie, Veghelsedijk 23, 5482 VK Schijnd

Wedstrijdprogramma Festilent 1 seizoen 2017-2018
Wedstrijd dag Datum Thuis Uit
Beker 3-sep-17 Festilent - Vianen Vooruit
Beker 10-sep-17 SES - Festilent
Beker 17-sep-17 Festilent - Estria
1 24-sep-17 VOW - Festilent
2 1-okt-17 Festilent - WEC
3 8-okt-17 Nulandia - Festilent
4 15-okt-17 Festilent - Vorstenbossche Boys
5 22-okt-17 Festilent - NLC'03
6 29-okt-17 Maliskamp - Festilent
7 5-nov-17 Festilentt - SCMH
12-nov-17
8 19-nov-17 Avesteyn - Festilent
9 26-nov-17 Festilent - Cito
10 3-dec-17 FC De Rakt - Festilent
11 10-dec-17 Festilent - FC Uden
12 17-dec-17 RKKSV - Festilent
14-jan-18 VRIJ
21-jan-18 VRIJ
13 28-jan-18 FC Schadewijk - Festilent
14 4-feb-18 Festilent - VOW
11-feb-18 Inhaal / Beker
18-feb-18 Inhaal / Beker
15 25-feb-18 Vorstenbossche Boys - Festilent
16 4-mrt-18 Festilent - Nulandia
17 11-mrt-18 SCMH - Festilent
18 18-mrt-18 Festilent - Maliskamp
19 25-mrt-18 NLC'03 - Festilent
20 1-apr-18 Festilent - Avesteyn
21 8-apr-18 WEC - Festilent
22 15-apr-18 Festilent - FC Schadewijk
23 22-apr-18 Festilent - FC De Rakt
29-apr-18 Inhaal / Beker
6-mei-18 Inhaal / Beker
24 13-mei-18 Cito - Festilent
25 20-mei-18 Festilent - RKKSV
26 27-mei-18 FC Uden - Festilent