<


Wedstrijden Jeugd

hallo allen,

zaterdag 26-8-2017 wordt het seizoen traditiegetrouw begonnen met het Start-Up toernooi voor de JO8, JO9 en JO11 jeugd

uiteraard op het sportcomplex Festilent

alle Festilent JO8- en JO9-teams aanwezig om 08:15uur / aanvang 09:00uur / einde 12:30uur

alle Festilent O11-teams aanwezig om 12:45 / aanvang 13:30uur / einde 17:00uur

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaterdag 2-9-2017
Thuis Uit Soort Aanwezig Aanvang Uitslag Opmerking
Juliana Mill JO19-1 Festilent JO19-1 zwaluw jeugdbeker iom leider 15:00
Festilent JO19-2 Blauw Geel '38/Jumbo JO19-4 zwaluw jeugdbeker 13:45 14:45
Udi'19/CSU JO17-4 Festilent JO17-1G zwaluw jeugdbeker 12:00 13:00
Festilent JO17-2 FC Uden JO17-2 zwaluw jeugdbeker 13:45 14:45
Volkel MO17-1 Festilent MO17-1 zwaluw jeugdbeker 10:30 11:30
Festilent JO15-1 SJO Vianen JO15-1 zwaluw jeugdbeker 10:00 11:00
Festilent JO15-2 Odiliapeel/Braks gro JO15-1 zwaluw jeugdbeker 12:00 13:00
Blauw Geel '38/Jumbo MO15-2 Festilent MO15-1 zwaluw jeugdbeker 12:00 13:00
FC Uden JO13-1 Festilent JO13-1G zwaluw jeugdbeker 09:15 10:15
Volkel JO13-2 Festilent JO13-2 zwaluw jeugdbeker 10:30 11:30
Festilent JO13-3G Udi'19/CSU JO13-7 zwaluw jeugdbeker 10:00 11:00
Festilent JO11-1G Estria JO11-1 zwaluw jeugdbeker 08:15 09:00
Festilent JO11-2G WHV JO11-1 zwaluw jeugdbeker 09:15 10:00
Achilles Reek JO11-1 Festilent JO11-3G zwaluw jeugdbeker 10:15 11:00
Festilent JO11-4G FC Uden JO11-5 zwaluw jeugdbeker 09:15 10:00
DAW JO11-4 Festilent JO11-5G zwaluw jeugdbeker 09:15 10:15
VCO JO9-1 Festilent JO9-1 zwaluw jeugdbeker 08:30 09:30
Festilent JO9-2 SES JO9-1 zwaluw jeugdbeker 08:15 09:00
Boekel Sport JO8-1 Festilent JO8-1 zwaluw jeugdbeker 08:30 09:30
Festilent JO8-2 Volkel JO8-1 zwaluw jeugdbeker 08:15 09:00
Udi'19/CSU JO8-6 Festilent JO8-3 zwaluw jeugdbeker 08:15 09:00
Festilent JO7-1 GVV JO7-1/JO7-2 zwaluw jeugdbeker 08:45 09:30