<


Wedstrijden Senioren

PROGRAMMA’s VOORBEREIDING SEIZOEN 2017-2018

Onderstaand de tot nu toe bekende oefenwedstrijden in de voorbereiding

TOT DIE TIJD IEDEREEN FIJNE VAKANTIE GEWENST !!!

OEFENPROGRAMMA ZATERDAG 19 AUGUSTUS 2017

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

18:00

Festilent 1

Rkosv Achates 1

 

 

OEFENPROGRAMMA ZONDAG 20 AUGUSTUS 2017

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

12:00

Juliana Mill 2

Festilent 2

 

Sportpark Juliana, Mill

11:00

Gassel VR 1

Festilent VR2

 

Sportpark De Oude Kamp, Gassel

OEFENPROGRAMMA DINSDAG 22 AUGUSTUS 2017

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

20:00

Festilent 1

Handel 1

 

Sportpark Juliana, Mill

OEFENPROGRAMMA VRIJDAG 25 AUGUSTUS 2017

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

n.n.b.

Festilent 1

Maashorst Cup

 

Sportclub Irene, Nistelrode

OEFENPROGRAMMA ZONDAG 27 AUGUSTUS 2017

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

n.n.b.

Festilent 1

Maashorst Cup

 

Sportclub Irene, Nistelrode

11:00

Festilent 2

TOP 2

 

 

11:00

Festilent VR1

Nooit Gedacht VR2

 

 

BEKERPROGRAMMA ZONDAG 3 SEPTEMBER 2017(BEKER)

Aanvang bekerwedstrijden alle DAMES en HEREN senioren teams

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

14:30

Festilent 1

Vianen Vooruit 1

 

 

12:00

Rhode 3

Festilent 2

 

Sportpark De Neul, Sint Oedenrode

11:00

Festilent VR1

UDI'19/CSU VR1

 

 

OEFENPROGRAMMA DONDERDAG 7 SEPTEMBER 2017

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

20:00

Nooit Gedacht 1

Festilent 1

 

Sportpark De Biescamp, Geffen

20:00

Festilent 2

Nooit Gedacht 2

 

 

BEKERPROGRAMMA ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017(BEKER)

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

14:30

SES 1

Festilent 1

 

Sportpark Langenboom

11:00

Festilent 2

UDI'19/CSU 4

 

 

10:30

ZSV VR1

Festilent VR1

 

Sportpark De Kranenmortel, Deurne

OEFENPROGRAMMA DINSDAG 12 SEPTEMBER 2017

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

19:30

SCV’58 1

Festilent 1

 

Sportpark De Kranenhof, Velp

BEKERPROGRAMMA ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017(BEKER)

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

14:30

Festilent 1

Estria 1

 

 

12:00

Erp 3

Festilent 2

 

Sportpark Den Uil, Erp

12:00

DAW VR1

Festilent VR1

 

Sportpark Den Heuvel, Schaijk

OEFENPROGRAMMA DINSDAG 19 SEPTEMBER 2017

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

20:00

DAW 1

Festilent 1

 

Sportpark Den Heuvel, Schaijk