<


Wedstrijden Senioren

PROGRAMMA’s  SENIOREN HEREN EN DAMES SEIZOEN 2017-2018

PROGRAMMA DONDERDAG 21 SEPTEMBER 2017

 

Bestuursdienst :Nico van Holst

 

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Uitslag

 

19:00

Festilent 6

GVV’57 2

Mari Pluk

3-2

 

PROGRAMMA ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017 (AANVANG COMPETITIE)

 

Bestuursdienst:Walter van Dongen

 

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

 

12:00

Festilent 3

Vianen Vooruit 2

Gert-Jan Bijvelds

GEWIJZIGDE AANVANGSTIJD !!!

 

Vrij

Festilent 4

VRIJ

 

 

 

10:00

Festilent 6

Boekel Sport 6

Dennis v.d. Berg

 

 

12:00

Festilent 8

Gemert 8

Mari Pluk

 

 

10:00

Festilent 9

FC De Rakt 5

Stefano Ortelli

 

 

11:00

Festilent VR1

HVCH VR1

Nico van Holst

 

 

10:00

Festilent VR2

Berghem Sport VR1

Ben van Bakel

 

 

14:30

VOW 1

Festilent 1

M. Bouw

Sportpark De Vonders te Zijtaart

 

12:30

DAW 2

Festilent 2

Y.Talas

Sportpark Den Heuvel, Schaijk

 

13:00

UDI'19/CSU 9

Festilent 5

 

Sportpark Parkzicht, Uden

 

10:20

Cito 5

Festilent 7

 

GEWIJZIGDE AANVANGSTIJD !!!

Sportpark De Rooijen, Oss

 

12:00

Juliana Mill VR2

 

Festilent VR3

 

Sportpark Juliana, Mill

 

 

PROGRAMMA ZONDAG 1 OKTOBER  2017

 

Bestuursdienst:Tiny Jacobs

 

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

 

14:30

Festilent 1

WEC 1

 J.M.M. van Rossum

 

 

11:00

Festilent 2

Volkel 2

 C. Kocken

 

 

10:00

Festilent 5

Volkel 4

Mari Pluk

 

 

12:00

Festilent 7

DAW 8

Tinus Dekkers

 

 

10:00

Festilent VR3

SSS'18 VR3

Gert-Jan Bijvelds

 

 

11:00

UDI'19/CSU 5

Festilent 3

 

Sportpark Parkzicht, Uden

 

10:00

Prinses Irene 5

Festilent 4

 

Sportpark De Schellen, Nistelrode

GEWIJZIGDE AANVANGSTIJD !!!

 

11:00

UDI'19/CSU 11

Festilent 6

 

Sportpark Parkzicht,Uden

 

10:30

Odiliapeel/Braks Gro 3

Festilent 8

 

Sportpark De Smelen, Odiliapeel

 

10:00

SCMH 6

Festilent 9

 

Sportpark Spoorzicht, Veghel

 

11:30

Nemelaer VR1

Festilent VR1

 

Sportpark De Walzaad, Haaren

 

10:15

ST Estria/GVV '57/SCV'58 VR3

Festilent VR2

 

Sportpark De BikkelkampGrave

 

 

PROGRAMMA ZONDAG 8 OKTOBER  2017

 

Bestuursdienst: Sjef van Tiel

 

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

 

 

 

 

11:00

Festilent 2

Prinses Irene 2

KNVB

 

KNVB

 

 

 

12:00

Festilent 8

UDI'19/CSU 14

Tinus Dekkers

 

Tinus Dekkers

 

 

 

10:00

Festilent 9

Erp 10

Stefano Ortelli

 

Stefano Ortelli

 

 

 

11:00

Festilent VR1

FC Cranendonck VR1

Gert-Jan Bijvelds

 

Gert-Jan Bijvelds

 

 

 

10:00

Festilent VR3

HRC'27 VR1

Tijs Nabuurs

 

Tijs Nabuurs

 

 

 

14:30

Nulandia 1

Festilent 1

 

Sportpark Duin en Dael, Nuland

 

 

 

Sportpark Duin en Dael, Nuland

12:00

Stormvogels'28 2

Festilent 3

 

Sportpark't Eindpunt, Siebengewald

 

 

 

Sportpark't Eindpunt, Siebengewald

14:00

HVCH 9

Festilent 4

 

Sportpark De Braaken, Heesch

 

 

 

Sportpark De Braaken, Heesch

10:30

Vorstenbossche Boys 3

Festilent 5

 

Sportpark De Bergakkers, Vorstenbosch

 

 

 

Sportpark De Bergakkers, Vorstenbosch

12:00

Gemert 6

Festilent 6

 

Sportpark Molenbroek, Gemert

 

 

 

Sportpark Molenbroek, Gemert

12:00

SCV'58 3

Festilent 7

 

Sportpark De Kranenhof, Velp

 

 

 

Sportpark De Kranenhof, Velp

11:00

HVCH VR2

Festilent VR2

 

Sportpark De Braaken, Heesch

 

 

 

Sportpark De Braaken, Heesch

PROGRAMMA ZONDAG 15 OKTOBER  2017

 

Bestuursdienst: Ger Bongers

 

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

 

14:30

Festilent 1

Vorstenbossche Boys 1

KNVB

 

 

vrij

Festilent 3

vrij

 

 

 

12:00

Festilent 4

DAW 5

Tinus Dekkers

 

 

10:00

Festilent 5

Erp 4

Gert-Jan Bijvelds

 

 

10:00

Festilent 6

FC de Rakt 3

Dennis v.d. Berg

 

 

12:00

Festilent 7

Prinses Irene 6

Mari Pluk

 

 

vrij

Festilent 9

vrij

 

 

 

10:00

Festilent VR2

Nulandia VR1

Erica Bongers

Sportpark De Balledonk, Heeswijk- Dinther

 

12:00

Heeswijk 2

Festilent 2

 

Sportpark De Smagt, De Mortel

 

12:00

MVC 4

Festilent 8

 

sportpark Leveroy, Leveroy

 

10:30

Leveroy VR1

Festilent VR1

 

Sportpark De Smelen, Odiliapeel

 

10:00

Odiliapeel/Braks Gro VR1

Festilent VR3

 

 

 

PROGRAMMA ZONDAG 22 OKTOBER  2017

 

Bestuursdienst: Jo Voet

 

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

 

14:30

Festilent 1

NLC’03 1

KNVB

 

 

11:00

Festilent 2

DAW 3

 

Beker 2e ronde

 

10:00

Festilent VR3

TOP VR1

Tijs Nabuurs

Beker 2e ronde

 

10:00

Blauw Geel ’38 8

Festilent 5

Beker 2e ronde

Sportpark Pr. W. Alexander, Veghel

 

12:00

SC St Hubert 2

Festilent 6

Beker 2e ronde

Sportpark Het Breexsel, Sint Hubert

 

12:00

HBV 3

Festilent 7

Beker 2e ronde

Sportpark Calbroek, Beers

 

PROGRAMMA ZONDAG 29 OKTOBER  2017

 

Bestuursdienst: Tiny Jacobs

 

Tijd

Thuis team

Uit team

Scheidsrechter

Opmerkingen

 

11:00

Festilent 2

EVVC 2

KNVB

 

 

12:00

Festilent 8

Boerdonk 3

Tinus Dekkers

 

 

10:00

Festilent 9

Odiliapeel/Braks Gro 4

Stefano Ortelli

 

 

11:00

Festilent VR1

Beerse Boys VR1

Gert-Jan Bijvelds

 

 

10:00

Festilent VR3

Volkel VR2

Tijs Nabuurs

 

 

14:00

Maliskamp 1

Festilent 1

 

Sportpark Maliskamp, Rosmalen

 

12:00

Estria 2

Festilent 3

 

Sportpark De Kranenhof, Escharen

 

9:30

Nulandia 6

Festilent 4

 

Sportpark Duin en Dael, Nuland

 

12:00

SCMH 3

Festilent 5

 

Sportpark Spoorzicht, Veghel

 

11:00

Erp 6

Festilent 6

 

Sportpark Den Uil, Erp

 

11:00

GVV'57 2

Festilent 7

 

Sportpark De Bikkelkamp, Grave

 

12:00

Margriet VR1

Festilent VR2

 

Sportpark Amstelhoef, Oss