Zaterdag 19 september start de Grote Clubactie en Festilent doet mee!
Na meerdere succesvolle edities de afgelopen jaren waarbij we het pannaveld hebben kunnen realiseren en kunnen sparen voor een windscherm/overkapping bij het kunstgrasveld, doen we dit jaar opnieuw mee aan de Grote Clubactie. Sinds dit jaar gaat niet 80%, maar 85% van de opbrengsten naar Festilent.
Het lukte ons om samen €7.142.40 op te halen! Een geweldige prestatie waar we met zijn alle trots op mogen zijn!
Het doel van de Grote Clubactie 2026?
€6.000
Materialen jeugdvoetbal & windscherm/overkapping kunstgrasveld
Een groot gedeelte van het bedrag gaat terug naar de jeugd. Zij leveren een flinke bijdrage aan deze actie door loten te verkopen. Een ander gedeelte gebruiken we om te sparen voor een mooi windscherm/overkapping aan het kunstgrasveld.
Waarom hebben we gekozen voor een windscherm/overkapping als doel? Het kunstgrasveld wordt voornamelijk gebruikt op momenten dat het slecht weer (koud en nat) is. Met dit windscherm/overkapping kan iedereen droog en warm genieten van een potje voetbal. Of je nu je (klein)zoon/dochter, vrienden, familie of gewoon een voetbalwedstrijd wilt bewonderen.
We hopen met een gedeelte van het bedrag van vorig jaar en het gedeelte van dit jaar te kijken naar goede mogelijkheden voor het realiseren van de overkapping.
Wat houdt de Grote Clubactie in?
Het idee is heel simpel: vanaf zaterdag 19 september verkopen leden loten van €3,- per stuk. 85% van de opbrengst (dus €2,55 per lot) gaat direct naar Festilent. De lotenkopers maken vervolgens kans op mooie prijzen met een winkans van 1 op 9. In totaal zijn er 1.000.000 prijzen, waaronder:
- Hoofdprijs: €100.000,-
- 2e prijs: Reischeque t.w.v. €10.000,-
- 3e prijs: Bosch Bedding t.w.v. €4.000
- 4e/5e prijs: Verblijf in luxe safaritent Vodatent t.w.v. €1.500
- 6e – 7e prijs: Bosch Bedding waardebon t.w.v. €1.000
- 8e – 22e prijs: 3-daagse minicruise Newcastle met DFDS voor 4 personen
- 23e – 37e prijs: 3-daagse minicruise Newcastle met DFDS voor 2 personen
- 38e – 42e prijs: Kaartje2go cadeaubon t.w.v. €150
- 43e – 66e prijs: Handbagagekoffer van NoBoringSuitcases.com
- 67e – 126e prijs: Scapino cadeaubon t.w.v. €70
Benieuwd naar alle prijzen? Klik hier voor alle prijzen.
Superloten:
Naast de reguliere loten zijn er ook superloten in omloop. Het Superlot vertegenwoordigt 50 loten en heeft een waarde van € 150,- waarvan €127,50 (85%) direct naar Festilent gaat.
Startdatum & Einddatum:
De Grote Clubactie start op 19-09-2026 en eindigt op 27-10-2026. Op 30 oktober 2026 is de totale opbrengst bekend. En de trekking van de prijzen vindt 3 november 2026 plaats.
Hoe werkt het verkopen van loten
Ieder deelnemend lid, bij ons alle pupillen en jeugdleden vanaf O9 tot O19, kunnen alleen ONLINE loten verkopen. Hiervoor kunnen ze gebruik maken van hun persoonlijke verkooppagina of hun persoonlijke verkoopkaart.
Persoonlijke verkooppagina.
De persoonlijke verkooppagina is een webpagina die leden kunnen delen via WhatsApp, e-mail of social media met vrienden, familie en kennissen. Via deze link kunnen mensen dan online loten kopen, waarbij ze zelf kunnen aangeven hoeveel loten dat zijn.
Persoonlijke verkoopkaart
Met de verkoopkaart gaan leden langs de deur gaan om loten te verkopen. Men kan loten kopen door de QR-code op de voorkant van de verkoopkaart te scannen. Via de QR-code komt men op de verkooppagina van het lid, waar men loten online kan kopen.
Om op een verantwoordelijke manier loten te verkopen, willen we ouders van pupillen (O9, O10, O11, O12) vragen om samen met het kind (kinderen) langs de deuren te gaan om loten te verkopen.
Superlot
Iedereen, deelnemend lid of niet deelnemend lid, kan superloten verkopen via deze link: https://lot.clubactie.nl/superlotkopen/festilent/280132
Als bestuur willen we de senioren leden niet belasten met het verkopen van losse loten. Maar we stellen het wel op prijs als ook zij hun steentje bijdragen aan deze actie door één of meer superlot te kopen.

Online omgeving van leden en de club
Ieder deelnemend lid wordt door Festilent aangemeld en heeft zijn eigen online omgeving waar hij/zij kan zien hoeveel loten hij/zij heeft verkocht. Ieder lid ontvangt op 19 september een e-mail vanuit de Grote Clubactie.
Klaar voor de actie… Start!
Op zaterdag 19 september 2026 kunnen alle trainers/leiders in de ontvangstruimte de verkoopkaart ophalen en verdelen over hun teamleden. Daarnaast ontvangen alle jeugdleden een e-mail met hun inlogcode voor de online omgeving en hun link naar de persoonlijke verkooppagina. Vanaf dat moment kunnen leden dus beginnen met het verkopen van de loten!
Waarom wil je als (jeugd)lid zoveel mogelijk loten verkopen?
Als club hebben we ons het doel gesteld €6.000,- op te halen. Dit geld wordt gebruikt om het windscherm/overkapping te realiseren.
Maar dat is nog niet alles… Jij kunt leuke prijzen winnen…
- Ieder lid dat 25 of meer loten weet te verkopen ontvangt gratis de Grote Clubactie Medaille en 3 consumpties in de kantine!
- Ieder lid dat 100 loten verkoopt ontvangt een gloednieuw trainingspak van Festilent t.w.v. €69,99.
- Het team dat de meeste loten verkoopt ontvangt hele leuke prijs!
“Ik ben sponsor en zou graag een steentje willen bijdragen.”
Als sponsor draag je de club een warm hart toe en daar zijn wij natuurlijk heel blij mee. Wil je tijdens deze actie nog een extra steentje bijdragen?
Dan kan je één of meerdere superloten aan te schaffen via: https://lot.clubactie.nl/superlotkopen/festilent/280132
Schaf je één of meerdere superloten aan? Dan zullen wij een symbolisch Superlot met jou bedrijfsnaam ophangen in de kantine. Bovendien zullen we je vermelden op onze website en social media.
“Ik ben geen lid, maar ik wil wel loten verkopen.”
Als je geen lid bent en wel loten wil verkopen? Dan kan dat! Deel dan de actiepagina link van Festilent: https://lot.clubactie.nl/lot/festilent/280132. Op deze link kan iedereen loten kopen.
Vragen: Heb je vragen of opmerkingen over de Grote Clubactie, aarzel dan niet om contact op te nemen met Stijn van Hout via website@festilent.nl. Als coördinator van deze actie kan hij je voorzien van alle informatie.





















